Engin Aykanat
management

Haberler

Bestemsu Özdemir “Dünyanın En Güzel Kokusu 2” filminde...

25 Filmin yapımcılığını, Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı “Dünyanın En Güzel Kokusu 2”nin başrollerinde oyuncumuz Bestemsu Özdemir, Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal ve Ege Aydan yer alıyor. Devam filmi olan “Dünyanın En Güzel Kokusu 2” birbirlerine umut olan Hakan ve Candan’ın hikayesini anlatıyor. Filmin 3 Kasım’da vizyonda...

Hazal Kaya, Bizim Hikaye ile ekranlara dönüyor.

Hazal Kaya, Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, Shameless uyarlaması "Bizim Hikaye" adlı dizi de Filiz karakteri ile karşımızda olacak. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu ise Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi kaleme aldığı dizi, 14 Eylül itibariyle her Perşembe Fox TV ekranlarında olacak.

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin başrolü Çağatay Ulusoy oldu!

Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı. Merakla beklenen yapımın ana karakterini ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak.
Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizinin senaryosu ise iki önemli isme emanet. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği diziyi Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut kaleme alacak. Netflix, 2018 yılında tüm dünyada aynı anda yayınlanacak Türk orijinal dizisiyle ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edecek.

Bestemsu Özdemir, yapımcılığını TMC Filmin, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın yaptığı Meryem dizisinde her Çarşamba Beliz karakteri ile Kanal D ekranlarında olacak.

Engin Öztürk’ün tüm menajerlik, pr ve sosyal medya iletişimi Engin Aykanat Management tarafından yürütülmeye başlanmıştır.

Hazal Kaya'nın tüm menajerlik ve pr çalışmaları Engin Aykanat Management tarafından yürütülmeye başlanmıştır.

© engin.aykanat 2016. All Rights Reserved.